Chystáte se zařizovat kuchyni ve svém novém bytě nebo domě? Přemýšlíte nad rekonstrukcí kuchyně, listujete časopisy o bydlení, hledáte inspiraci a nemůžete si vybrat? Přečtěte si náš článek s tipy a doporučeními odborníka na výběr dřezů a dřezových baterií Alexe Nováka, který má na starost produktovou nabídku kvalitních německých dřezů a baterií značky FRANKE v autorizovaném obchodě zabývajícím se prodejem dřezů, baterií a doplňků FRANKE na stránkách www.eshop-FRANKE.cz.

bvlanco-silgranit-puradour

Pokud chcete mít ve své kuchyni kvalitní dřez s dřezovou baterii a tápete s výběrem, můžete vsadit na osvědčenou kvalitu této zavedené německé značky. Díky internetu máte možnost vybírat si z velké nabídky  tectonitových, nerezových, granitových , či keramických dřezů a k nim hodících se baterií. Ale jak si správně vybrat?

,,Základním parametrem při výběru dřezu FRANKE jsou zákazníkovi možnosti, co se týče dispozice a velikosti kuchyně. Další důležitou věcí je počet členů v domácnosti“ shrnuje Alex Novák čím by se měli zákazníci při výběru řídit. ,,V potaz musíme vzít také to, že dřez s baterií dotváří celkový dojem z kuchyně, je tedy nutné výběr použitého materiálu uzpůsobit celkovému designu a použitým materiálům,“ dodává Novák.

Při výběru myslete i na sebe.

Když už se rozhodnete pro konkrétní materiál, ze kterého bude dřez vyroben, myslete také na to jak často a k čemu budete nový dřez využívat. Existuje řada rozšíření, která vám mytí nádobí usnadní. Kromě klasických dřezů můžete vybírat i z dvojdřezů, dřezů s vaničkou či odkapem, nebo kombinací obojího. Vanička se skvěle hodí například při omývání zeleniny či ovoce, kam jej pak můžete snadno odložit. Dřez z odkapem vám ušetří v kuchyni místo, nemusíte používat žádný další odkapávač, navíc ho po zakoupení příslušenství můžete použít jako další pracovní prostor.

Kdo šetří má za tři

V nabídce obchodu eshop-FRANKE.cz naleznete i široký výběr všech druhů dřezů značky FRANKE již v kombinaci s baterií. Pokud tedy potřebujete i baterii doporučujeme vám zakoupit právě set. Cena bývá vždy nižší, než kdybyste pořizovali dřez a baterii zvlášť. Podívejte se na akční nabídku obchodu na stránkách www.eshop-FRANKE.cz  třeba na nich naleznete váš nový dřez.

  • Renatta

    Já bych všem mohla doporučit granit! Je to investice na celý život, pokud koupíte kvalitní výrobek. Navíc je to příjemná změna od nerezových lesků. Máme doma hnědý dřez, který krásně zapadá a barevných odstínů je opravdu hodně, takže si vybere snad každý… Jediné, co může být problém jsou fleky od kávy a čaje, zejména pak na bílém dřezu, které ale jde odstranit přípravkem na granitové dřezy. Ten náš jsme kupovali na http://www.dobracena.cz , ale dají se určitě sehnat třeba i na aukru nebo v nějakém výprodeji, takže se dají sehnat i pod 3 tisíce…